JIT опублікував висновки, які ще більше пов’язують Росію з падінням MH17

JIT опублікував висновки, які ще більше пов’язують Росію з падінням MH17
Об’єднана слідча група (JIT) на брифінгу для світових ЗМІ 24 травня 2018 року оголосила докази слідства стосовно винуватців у аварії боїнгу MH17.

“У трагічному падінні MH17 17 липня 2014 року задіяна ракета БУК, яка належала 53-й Ракетній військовій бригаді протиповітряної авіації Російської Федерації”, – заявила Джулія Бішоп, австралійський міністр закордонних справ.

 

“Сьогодні Об’єднана слідча група, членом якої є Австралія, опублікувала висновки, які надають додаткові докази вирішальної ролі Росії у трагічному падінні MH17 17 липня 2014 року.

JIT, до складу якої також входить Бельгія, Малайзія, Нідерланди та Україна, дійшла висновку, що ракетна система БУК, яка використовувалася для збиття MH17, належала 53-й протиповітряної військової бригаді Російської Федерації.

Це випливає з попередніх висновків JIT про те, що ракетний комплекс БУК був вивезений з Росії на схід України і назад після падіння, і що ракетний стартовий майданчик – це сільськогосподарське поле, яке контролюють проросійські бойовики.

Те, що сучасні види зброї, що належить російській армії, були відправлені і використовувалися для збиття цивільного літака, має викликати серйозне міжнародне занепокоєння. Ми обговорюємо ці результати з нашими партнерами та розглядаємо наші варіанти.

Ми повністю впевнені у незалежності JIT і в її ретельному розслідуванні.

Австралія та наші партнери по JIT солідарні у виявленні правди для тих, хто загинув, враховуючи 38 людей, які називали Австралію домівкою, та їхніх близьких, і притягненні до відповідальності тих, хто є відповідальним за цей жорстокий акт”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ