Канада оголошує про підтримку виборів та демократії в Україні 

Канада оголошує про підтримку виборів та демократії в Україні 
6 грудня міністр закордонних справ Христя Фріланд та  міністр з міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо оголосили, що Канада виділить до 24 мільйонів доларів США для підтримки виборчих реформ, спостерігачів на виборах, гендерної рівності та всебічного врядування в Україні.

Виборчі спостережні місії є основними для зміцнення демократичних інститутів. Канада підтримає Україну, залучивши значну кількість канадських спостерігачів, щоб посилити як канадську двосторонню місію із спостереження, так і, якщо наступного року буде запропоновано, місію із спостереження за виборами Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Підтримка Канади буде зосереджена на більш демократичній участі громадянського суспільства, розширенні можливостей жінок у демократичному процесі та боротьбі з поширенням дезінформації та зовнішніми втручаннями.

Канада підтримує Україну у проведенні реформ, включаючи зміцнення демократичних інститутів; сприяння політичній участі жінок; зміцнення довіри громадськості до виборчих процесів; і запобігання шахрайству, залякуванню та насильству.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ