Канада підтримує Україну в період кризи і збройного конфлікту

Канада підтримує Україну в період кризи і збройного конфлікту

Комітет парламенту Канади з питань оборони видав документ під назвою “Канадська підтримка України в період кризи і збройного конфлікту”. Він містить низку рекомендацій:

“Рекомендація 1

Уряд Канади має продовжити військову підготовку українських Збройних сил і шукати можливості розширити види підготовки та підтримки, що надають канадські збройні сили (CAF) завдяки  операції UNIFIER.

Рекомендація 2

Уряд Канади має посилити внесок Канади у військову та поліцейську справу, правосуддя та підготовку боротьби з корупцією після закінчення терміну дії поточних угод про фінансування.

Рекомендація 3

Уряд Канади має сприяти зміцненню відносин між парламентами, включно з можливою допомогою в розробці антикорупційних механізмів, інституцій та навчання, згідно із запитом українських чиновників. Комітет також рекомендує уряду Канади вивчити шляхи сприяння у створенні в Україні механізмів, подібних до канадського Генерального фінансового інспектора та рахунків державних установ Палати громад і національних комітетів оборони.

Рекомендація 4

Уряд Канади має збільшити внесок країни у Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в Україні та розглянути можливість залучення більшої кількості жінок-спостерігачів.

Рекомендація  5

Уряд Канади має виступати за миротворчу місію Організації Об’єднаних Націй в Україні, яка поважає її територіальну цілісність.

Рекомендація  6

Уряд Канади має розширити підтримку щодо сприяння гендерній рівності за допомогою Програми розвитку Канади в Україні, існуючих програм Організації Об’єднаних Націй та ініціатив стосовно жінок, забезпечення миру та безпеки.

Рекомендація  7

Уряд Канади має надати Україні летальну зброю для захисту її суверенітету від російської агресії, за умови, що Україна продемонструє, що вона активно працює над усуненням корупції на всіх рівнях влади.

Рекомендація  8

Уряд Канади має додати Україну до контрольного списку країн з автоматичною вогнепальною зброєю.

Рекомендація  9

Уряд Канади має відновити практику надання зображень RADARSAT-2, а також обмінюватись інформацією з Україною.

Рекомендація 10

Уряд Канади має заохочувати співпрацю між оборонною промисловістю України та Канади.

Рекомендація 11

Уряд Канади зобов’язується підтримувати Україну в її боротьбі проти гібридної війни, зокрема проти кібер-нападів на державні системи та критично важливу інфраструктуру, а також у протидії поширенню іноземної пропаганди та дезінформації через засоби масової інформації.

Рекомендація 12

Уряд Канади має призначати працівників кібернетичної служби CAF для проведення операцій з кіберзахисту в Україні, щоб надавати допомогу в моніторингу та захисті від інформації, гібридної війни та кібер-атак на критично важливу інфраструктуру України; а також брати участь у міжвідомчих навчаннях, спрямованих на підготовку та розвиток здатності союзників України протистояти виникненню кібер-загроз.

Рекомендація 13

Уряд Канади має оголосити про план надання безвізового режиму до Канади для українців”.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ