Канада продовжує свою військову навчальну місію в Україні

Канада продовжує свою військову навчальну місію в Україні

Канада є лідером у підтримці міжнародним співтовариством народу України.

Почесний міністр національної оборони Харджіт С. Саджан та почесний міністр закордонних справ Христя Фріланд оголосили, що уряд Канади продовжує операцію UNIFIER, військову навчальну місію Канади до кінця березня 2022 року. Хоча українські сили оборони і безпеки продовжують демонструвати значний прогрес, постійна нестабільність у регіоні підкреслює важливість і актуальність військової місії Канади.

За допомогою операції UNIFIER канадські збройні сили будуть продовжувати надавати військову підготовку та сприяти зміцненню спроможності сил оборони та безпеки України. Навчання, яке проводять збройні сили Канади, безпосередньо допомагає українським силам оборони та безпеки підтримувати внутрішню безпеку та територіальну цілісність, сприяють регіональній та міжнародній стабільності.

Операція UNIFIER сприяє ширшій програмі реформ в Україні та поточним зусиллям Канади, яка інвестує в демократію, права людини та верховенство права в Україні.

Цитати

«Сьогоднішня заява підтверджує відданість Канади суверенітету і територіальній цілісності України, нашим зобов’язанням щодо глобальної безпеки. Прихильність Канади до України є однозначною і непохитною. З відновленням операції UNIFIER жінки та чоловіки наших канадських збройних сил відіграють ключову роль у сприянні побудові, розвитку та модернізації можливостей сил оборони та безпеки України».

Почесний Харджіт С. Саджан, міністр національної оборони

«Народ України знає, що може розраховувати на Канаду. Операція UNIFIER є важливою частиною нашої багатогранної підтримки Україні. Ми непорушні у відданості суверенітету та територіальній цілісності України, яка просувається до стабільного, демократичного та успішного майбутнього. Саме тому Канада також пишається, що в липні цього року прийматиме третю щорічну конференцію з питань реформ в Україні».

Почесна Христя Фріланд,  Міністр закордонних справ

Коротка довідка

  • Канада продовжує надавати широкий спектр допомоги (з розвитку, фінансової, гуманітарної, нелетальної військової) Україні із загальним обсягом понад 750 млн. доларів.
  • Канадські збройні сили підтримують професійний розвиток сил оборони та безпеки України за допомогою низки навчальних заходів, включаючи підготовку збройних сил, військову інженерію, логістику, військову поліцію та медичне навчання.
  • У рамках операції UNIFIER Канада направила близько 200 осіб канадських збройних сил в Україну.
  • З початку навчання у вересні 2015 року, канадські збройні сили підготували понад 10 800 українських службовців, щоб вони були самодостатніми у процесі підготовки та проведення військових операцій.
  • 15 березня 2019 року Канада у співпраці з Європейським Союзом та Сполученими Штатами оголосила про нові санкції у відповідь на агресивні дії Росії в Чорному морі та Керченській протоці, незаконну анексію Криму та дестабілізацію Східної України.
  • З 2 по 4 липня 2019 року Канада прийматиме третю конференцію з питань реформ в Україні в Торонто.Конференція збере міністрів закордонних справ країн Європейського Союзу, «Великої сімки» і  НАТО для  підтримки України та її народу під час виконання амбітної програми демократичних і економічних реформ і євроатлантичних цілей.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ