Канада вітає міжнародну спільноту на Українській конференції з реформ в Торонто

Канада вітає міжнародну спільноту на Українській конференції з реформ в Торонто

2-4 липня 2019 року Канада та Україна спільно організують Українську конференцію з реформ у Торонто.

Ця третя міжнародна конференція об’єднає понад 800 друзів та партнерів України, зокрема міністрів закордонних справ, керівників міжнародних інституцій, парламентаріїв та членів приватного сектору, громадянського суспільства та громад для підтримки процесу реформ в Україні. У Торонто буде представлено 39 країн і сім міжнародних організацій.

Міністерські заходи заплановані на 2 липня. Упродовж двох наступних днів в Українському домі відбудуться обговорення інновацій, торговельних можливостей, демократії та реформ в Україні. Український дім є центром для приватного сектору, громадянського суспільства, уряду та міжнародних партнерів для встановлення контактів, зв’язків та дебатів.

Христя Фріланд, очільниця МЗС Канади, з цього приводу зазначила: “Я дуже рада, що Канада в цьому році приймає Українську конференцію з реформ в Торонто. Це неоціненна можливість для Канади та міжнародного товариства продемонструвати нашу підтримку реформ в Україні. Разом ми продовжуватимемо працювати над зміцненням міжнародного порядку, що ґрунтується на правилах, і будувати майбутнє, на яке заслуговує  народ України”. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ