Канадські спостерігачі за виборами прибувають до України

Канадські спостерігачі за виборами прибувають до України

Шановна Христя  Фріланд, міністр закордонних справ, і шановна Мар’ям Монсеф, міністр з міжнародного розвитку і  у справах жінок і гендерної рівності, оприлюднили сьогодні наступну заяву:

«Спостерігачі за виборами підтримують демократію і сьогодні 110 канадських короткострокових спостерігачів за виборами прибули в Україну для роботи у Місії Канади, місії Канади із спостереження за виборами, яку проводить CANADEM.

«Канадські короткострокові спостерігачі за виборами  приєднаються до своїх довгострокових колег-спостерігачів і достойного Ллойда Аксуорті, нещодавно призначеного головою канадської місії зі спостереження за виборами в Україні, щоб почати свою роботу, спостерігаючи за всіма аспектами майбутніх президентських виборів в Україні.

«Канада виділила близько 24 мільйонів доларів для підтримки ініціатив в Україні, які просувають виборчі реформи, участь жінок та меншин, а також інклюзивне управління. Ця допомога включає 11 мільйонів доларів на підтримку канадської місії зі спостереження за виборами та відрядження канадських спостерігачів до місії зі спостереження за виборами Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Загалом, Канада надає близько 500 довгострокових і короткотермінових спостерігачів за виборами в Україні цього року.

«Канада також виділила 2,8 мільйонів доларів  на ініціативи, які будуть протидіяти негативному впливу дезінформації, що поширюється ворожими особами в контексті виборів в Україні.

«Канада підтримує Україну різними способами, включаючи широкий спектр фінансової допомоги, допомоги для розвитку та безпеки, військової підготовки та цільових санкцій проти Росії. У липні цього року в Торонто уряд Канади також проведе третю міжнародну конференцію з питань реформ в Україні для підтримки широких економічних і демократичних реформ в Україні».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ