Комітет Європейського парламенту з питань міжнародної торгівлі схвалив торгові пільги для України

Комітет Європейського парламенту з питань міжнародної торгівлі схвалив  торгові пільги для України

ЄС повинен запропонувати Україні більше торгових пільг, однак ряду сільськогосподарських продуктів потрібна менша підтримка, згідно з нещодавньою угодою з міністрами ЄС.

ЄС має намір запропонувати подальші торговельні пільги Києву, згідно з нещодавньою угодою з міністрами ЄС. Депутати Європарламенту схвалили більшість запропонованих нових пільг з деякими винятками:

• Річний обсяг додаткових квот щодо помідорів зменшується до 3000 тонн в рік з 5000 тонн в рік; квота пшениці від 100000 до 65000, квота кукурудзи від 650 000 до 625 000, ячменю від 350 000 до 325 000, а сечовина, сировина для добрив, не користується додатковими квотними преференціями, ніж ті, що зазначені в зоні глибокої та всебічної зони вільної торгівлі (DCFTA),

• боротьба з корупцією стає умовою надання Україні пільгового експорту, і

• представники промисловості, а не лише держави-члени можуть подати запит на дослідження щодо можливих заходів захисту виробників ЄС.

Угода була схвалена 29 голосами, проти 8, 1 утримався.

Цитата

“Дуже позитивно, що ми досягли угоди так своєчасно, тому що Україна розраховує на нашу підтримку. Я радий, що нам також вдалося розглянути проблеми виробників та фермерів ЄС », – сказав п. Ярослав Валеса.

Наступні кроки

Палата голосуватиме з питань торговельних пільг на липневому пленарному засіданні в Страсбурзі

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ