Конференція Східного партнерства в Києві

Конференція Східного партнерства в Києві

Друга медіа-конференція Східного партнерства, що проходить в Києві 13 вересня 2017 року, спрямована на висвітлення зростаючих проблем, з якими стикаються журналісти в східних країнах-партнерах ЄС.

Конференція об’єднає 350 професіоналів у галузі ЗМІ та донорів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова, України, а також країн-членів ЄС та інших країн і стане унікальною платформою для виявлення перешкод для здорового медіа-середовища та обговорення шляхів їх подолання. Учасники заходу також обговорять, яким чином Європейський Союз та інші донори можуть надати якомога кращу підтримку для незалежної журналістики цих країн.

У своєму відеозверненні до учасників Йоганнес Ган, Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення, підкреслив: «Свобода висловлювання – це одна з основ, на яких базується наш Союз. Ми вважаємо, що сильна та незалежна преса має фундаментальне значення для успішного суспільства в усьому світі. Сьогоднішня конференція чітко демонструє важливість посилення взаємодії ЄС з країнами-партнерами з питань плюралізму та незалежності ЗМІ».

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ