Конференція ЄС має на меті підтримати розвиток кібербезпеки та електронного урядування в країнах Східного партнерства

Конференція ЄС має на меті підтримати розвиток кібербезпеки та електронного урядування в країнах Східного партнерства

Сьогодні, 4 жовтня 2017 року, в Естонії, в рамках її головування в Раді Європейського Союзу, відбудеться конференція, спрямована на розвиток електронного урядування та посилення кібербезпеки в країнах Східного партнерства. Після неї відбудуться друга зустріч міністрів країн Східного партнерства, присвячена питанням цифрової економіки, 5 жовтня 2017 року, та конференція міністрів ЄС з питань електронного уряду, 6 жовтня 2017 року.

Конференція з питань електронного партнерства (Конференція «e-Partnership») проходитиме в Таллінні та збере разом понад 150 експертів і представників урядових структур з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова, України, а також з країн-членів ЄС. Учасники заходу обговорюватимуть, яким чином країни Східного партнерства використовують інформаційно-комунікаційні технології в цілях підвищення рівня прозорості процесів державного управління. Конференція також надасть можливість оцінити рівень захисту й безпеки кіберпростору в регіоні, а також обмінятися ідеями щодо покращення.

Друга зустріч міністрів країн Східного партнерства, присвячена питанням цифрової економіки, також пройде в Таллінні наступного дня, 5 жовтня 2017 року. Під час зустрічі Міністри підпишуть декларацію щодо цифрової економіки між ЄС та шістьома країнами Східного партнерства. Передбачається, що декларація включатиме зобов’язання всіх сторін поглиблювати співпрацю в шістьох пріоритетних напрямах: електронні комунікації та інфраструктура, довіра та безпека, електронна торгівля, цифрові навики, інновації в галузі ІКТ, а також стартап-екосистеми та електронна система охорони здоров’я.

Насамкінець, 6 жовтня 2017 року в Таллінні відбудеться конференція міністрів ЄС з питань електронного уряду. Міністри країн-членів ЄС та Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ) обговорять подальші заходи щодо забезпечення успішних цифрових трансформацій державного управління та ознайомляться з прогресом щодо модернізації системи державного управління в ЄС, спрямованої на забезпечення сервісно-орієнтованих, надійних та інноваційних процесів управління на всіх рівнях в цілях розвитку активного й продуктивного європейського суспільства та Єдиного цифрового ринку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ