Лист сенаторів США президенту Дональду Трампу щодо необхідності реалізації зовнішньої політики

Лист сенаторів США президенту Дональду Трампу щодо необхідності реалізації зовнішньої політики

У той час, як ваша адміністрація продовжує розробляти політику просування американських інтересів національної безпеки й зовнішньої політики, ми наполегливо рекомендуємо вам залучити наших традиційних союзників та визначити пріоритет для зустрічей з іноземними лідерами країн, з якими ми поділяємо історичні зв’язки, демократичні цінності та спільні інтереси.

Нам було приємно бачити, що державний секретар Рекс Тіллерсон відвідав зустріч міністрів закордонних справ НАТО у березні після появи публічних заяв про те, що він може не брати участі у цій зустрічі. Ми вважаємо, що для Сполучених Штатів надзвичайно важливо підтримувати високий рівень взаємодії з нашими найбільш важливими союзниками і участь секретаря Тіллерсона у цій зустрічі та інших, подібних до неї, свідчить про нашу відданість нашим друзям.

Багато з наших союзників в Європі з тривогою чекають на напрямок політики вашої адміністрації стосовно наших зобов’язань перед НАТО та іншими установами, які зберігають міжнародний порядок, який є основою для міжнародної стабільності і безпеки після закінчення Другої світової війни. Зокрема, разом з нашими найбільш прихильними союзниками в Європі, ми як і раніше стурбовані триваючою військовою агресією Росії на сході України і окупацією Криму.  Через дестабілізуючий вплив Росії, близько 10 тисяч людей загинули, більше 20 тисяч отримали поранення і майже 2 мільйони  стали внутрішньо переміщеними особами, починаючи з 2014 року.  Ця нестабільність може мати далекосяжні наслідки для наших союзників та наших інтересів в регіоні.

У  зв’язку з цим  ми наполегливо рекомендуємо вам зустрітися з високопоставленими керівниками України, в тому числі президентом Петром Порошенком, перед будь-якими офіційними зустрічами з керівництвом Росії, включаючи російського  президента  Володимира Путіна. Зустріч з демократично обраними представниками України  направить потужний сигнал про те, що Сполучені Штати й надалі вважають пріоритетом наші відносини з давніми союзниками і зберігатимуть свої зобов’язання щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України в умовах триваючої агресії.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ