Маас: “Німеччина відіграє важливу роль у вирішенні конфліктів в Україні та Сирії”

Маас: “Німеччина відіграє важливу роль у вирішенні конфліктів в Україні та Сирії”

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас дав інтерв’ю газеті “Frankfurter Allgemeine Zeitung”. У ньому він говорив і про Україну:

Маас: Війна в Сирії, ймовірно, закінчилася б давно, якщо б це було метою Росії та інших країн.

Кореспондент: Те ж саме можна сказати і про Східну Україну.

Маас: Звичайно. В обох випадках можна зробити висновок, що ситуації не вирішиться, якщо Росія не буде співпрацювати. Ось чому Німеччина відіграє важливу роль у вирішенні конфліктів в Україні та Сирії. В обох випадках ми намагаємось досягти чогось за допомогою дипломатичні канали.

Кореспондент: Зацікавленість Росії в залученні Німеччини до питання Сирії стосується фінансування реконструкції. Які мінімальні вимоги до повоєнного порядку в Сирії, перш ніж може йти мова про гроші?

Маас: Там повинен бути надійний політичний процес, в якому можуть брати участь всі сирійці. Доступ надання гуманітарної допомоги повинен бути забезпечений по всій країні. Ми прагнемо політичного врегулювання, в якому багато людей, які покинули Сирію, бачать перспективи повернення на батьківщину.

Кореспондент:  Яку ціну вимагає Росія за те, щоб зіграти конструктивну роль у вирішенні конфліктів в Сирії та Україні?

Маас: Росія дуже зацікавлена в участі Заходу в реконструкції Сирії. Ані Росія, ні Іран, ні Туреччина не хочуть самостійно відбудовувати країну. Реконструкція вимагатиме міжнародних зусиль і Німеччина готова взяти у цьому участь. Росія не зацікавлена в нескінченній війні в Сирії. Проте стабілізація може відбутися лише завдяки реконструкції, поверненню мільйонів біженців та стабільній політичній системі, яка також не залишить байдужими сирійців, які покинули країни як біженці. Росія потребує нас і ми чітко визначили наші умови для цього”.

 

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ