Майбутня подорож Тіллерсона до Італії та Росії

Заява високопоставленої особи державного департаменту:

Я попросив би вас звернути увагу на коментарі секретаря в НАТО і я думаю, що ви побачите, що дещо з того, що він сказав союзникам, допоможе вам уявити собі, про що він говоритиме в Москві, і це дасть вам можливість зрозуміти, як він ставиться до відносин з Росією. Крім запевнення американської прихильності НАТО, секретар сказав, коли він був на нараді на  рівні міністрів, що альянс НАТО є також основою для протидії як ненасильницькій так і  деколи  насильницькій російській агітації та агресії.
Він також зазначив, що кожна країна має право планувати своє власне майбутнє, в тому числі сусіди Росії. Він обговорив агресію Росії в регіоні і зазначив, що її дії в Україні порушують основи безпеки і стабільності в Європі, і що  ворожість Росії і окупація ставлять під загрозу наше спільне бачення Європи, як цілісної, вільної і мирної.
Це деякі з питань, які будуть використані при плануванні поїздки в Москву. Він буде, звичайно, наполягати на українському питанні, щоб Росія виконувала свої мінські зобов’язання і він буде знову заявляти про те, що санкції будуть залишатися в дії  поки Росія не змінить своєї поведінки, яка ініціювала таку ситуацію і також заявлятиме про те, що санкції, пов’язані  з Кримом,  будуть залишатися діяти до тих пір, поки там не відбудуться зміни. Так що я не думаю, що ви отримаєте якісь  справжні сюрпризи в  обговореннях, але він дасть ясно зрозуміти, якої позиції дотримується  Америка в цих питаннях

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ