Маккейн: Путін повинен заплатити справжню ціну

Маккейн: Путін повинен заплатити справжню ціну

Заява Джона Маккейна щодо підписання президентом Трампом закону про санкції проти Росії, Ірану та Північної Кореї.

Вашингтон, округ Колумбія – Сенатор США Джон Маккейн (R-AZ), голова Комітету з питань збройних сил Сенату, сьогодні опублікував наступну заяву стосовно підписання президентом Трампом закону про «Протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій», законодавства, яке зміцнює і розширює санкції проти Росії, Ірану та Північної Кореї:

«Я вітаю рішення президента Трампа підписати закон про введення нових санкцій проти Росії, Ірану та Північної Кореї. Введення в дію цього законодавства, яке користується величезною двопартійною підтримкою в обох палатах Конгресу, надсилає чіткий сигнал друзям і ворогам, що Сполучені Штати будуть притягати держави до відповідальності за агресивну та дестабілізуючу поведінку, яка загрожує нашим національним інтересам та нашим союзникам і партнерам.

Занепокоєння, висловлене в підписаній президентом заяві, навряд чи дивує, хоча воно і є недоречним. Творці нашої Конституції зробили Конгрес та президента рівноправними гілками влади. Цей законопроект вже довів мудрість цього вибору.

Хоча американці щиро сподіваються на кращі відносини із Росією, цей законодавчий акт є наполяганням на тому, що Володимир Путін та його режим повинні заплатити справжню ціну за напади на демократію, порушення прав людини, окупацію Криму й дестабілізацію України.

З приводу цього критичного питання політики національної безпеки, саме Конгрес діяв у дусі національної єдності, щоб виконати волю американського народу. І саме тому дуже важливо, щоб президент дотримувався букви та духу цього законодавства та повністю виконував всі його положення. В майбутньому, я сподіваюсь, що президент буде голосно говорити про агресивну поведінку Росії, як він це зробив, висловлюючи занепокоєння щодо цього законодавства».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ