Меркель вітає українські реформи

Меркель вітає українські реформи

На сайті Федерального канцлера Німеччини, говориться, що Меркель вітає українські реформи:
“Ми хочемо підтримати Україну на шляху до гарного економічного і демократичного розвитку”, – сказала канцлер Меркель після зустрічі з Президентом України Зеленським у канцелярії. Важливою темою обговорення була імплементація Мінських угод.

Президент України Володимир Зеленський наніс візит канцлерові Ангелі Меркель і був прийнятий з військовими почестями у Федеральній канцелярії. 41-річний президент був обраний Президентом України  20 травня 2019 року терміном  на п’ять років. У рамках візиту до Німеччини новий український глава також зустрінеться  з Федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмайером.

Курс реформ знаходиться в складних умовах

Що стосується війни на сході України та анексії Росією Криму, Меркель говорила про «дуже і дуже складні умови» для курсу реформ в Україні: «Ми вітаємо кроки спрямовані на проведення реформ і знаємо, що це нелегкий шлях».

Німеччина інвестувала понад півмільярда євро в розвиток України з 2014 року, продовжила Меркель. “Ми хочемо, щоб вона просувалася вперед у таких сферах як інфраструктура, освіта та передові дослідження”. Проекти, ініційовані в останні роки, такі як децентралізація України, повинні продовжуватися.

Відновлення суверенітету України
Канцлер також обговорила конфлікт з Росією на сході України та Кримському півострові. Таким чином, Мінська угода є основою для відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Зеленський  і я “одностайні, що доки не буде досягнуто жодного прогресу, санкції проти Росії не можуть бути зняті”, сказала Меркель. Німеччина продовжуватиме використовувати всі свої сили, щоб знайти вирішення конфлікту.
У березні 2014 року Росія анексувала український Крим з порушенням міжнародного права і все ще підтримує озброєних сепаратистів на сході України (Донецька та Луганська області). Німеччина бере участь у вирішенні конфліктів за Мінською угодою і бере участь у так званому Нормандському форматі  (з Францією, Україною та Росією) з метою відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ