Міністр оборони США та Порошенко обговорили проблеми безпеки та співпрацю

Міністр оборони США та Порошенко обговорили проблеми безпеки та співпрацю

Міністерство оборони США на совєму сайті подає інформацію про зустріч Порошенка і Метісса.

Меттіс, Президент України обговорювали проблеми безпеки, співпрацю

ВАШИНГТОН, 20 червня 2017 р. – Міністр оборони Джеймс Меттіс та Президент України Петро Порошенко сьогодні зустрілися в Пентагоні для обговорення проблем безпеки та оборонного співробітництва.

У заяві, яка підбиває підсумки зустрічі, представник Пентагону Дана В. Уайт заявила, що обидва лідери обговорили нещодавню діяльність об’єднаних російсько-сепаратистських сил на Сході України, а також допомогу США для підтримки безпеки з метою покращення внутрішньої оборонної спроможності України та професіоналізації збройних сил.

Меттіс підкреслив, що США підтримують повне виконання Мінських угод для підтримки суверенітету України, і вона сказала, що він закликав Україну залишатись прихильною до реформ, які будуть робити її оборонне підприємство все більш ефективним та ефективним. Порошенко підкреслив важливість тісного спілкування та подальшого зміцнення двосторонніх оборонних відносин, додала вона.

Перед початком зустрічі Меттіс і Порошенко коротко зустрілися з журналістами.

Спільні інтереси

“Наші дві країни, як ми всі знаємо, мають спільні інтереси”, – сказав Меттіс. “Ми також поділяємо, що більш важливо, зобов’язання, і це зобов’язання пов’язане з принципами, що лежать в основі міжнародного порядку. Приходять на думку такі слова, як суверенітет, територіальна цілісність та свобода від насильства. Ми не вважаємо цю свободу само собою зрозумілою і ми визнаємо, що 2014 рік став переломним роком для безпеки в Європі. Ми також визнаємо серйозні втрати, яких зазнали ваші люди.

І навіть перед обличчям небезпеки від агресії, кібератак і багато іншого”, – продовжував він, сусіда, який знищує довіру, ваша країна продемонструвала тверду прихильність захищати себе і, чесно кажучи, незважаючи ні на що. Сполучені Штати стоять поруч із вами. Ми підтримуємо вас в умовах загрози суверенітету, міжнародного права та міжнародного порядку».

Президент України відзначив роль, яку зіграла Сполучені Штати для його країни.

“Ми зберігаємо суверенітет, нашу територіальну цілісність та нашу незалежність значною мірою завдяки ефективній співпраці з нашим стратегічним партнером, Сполученими Штатами”, – сказав Порошенко. “І я думаю, що ми можемо продовжити нашу співпрацю, бо ми боремося не тільки за нашу територіальну цілісність та незалежність, не лише за наш суверенітет, ми воюємо за свободу, ми боремося за демократію».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ