Міністр оборони США їде в Україну

Міністр оборони США їде в Україну

Міністр оборони Джеймс Меттіс у неділю, 20 серпня заявив:

“Отже, як відомо, ми прямуємо на Близький Схід і до України, Європи та зупинимося в Йорданії, Туреччині та Україні в День Незалежності. В загальному, ви знаєте, що є окремий порядок дня для кожної з цих зупинок. Є речі, про які вони хочуть поговорити зі мною; є речі, про які я хочу поговорити з ними.

Щодо України, я їду туди, щоб відзначити День Незалежності України і просто щоб переконатися, що вони знають, що ми усвідомлюємо цінності і те, що вони намагаються сформувати, виходячи з історії, яка в них була в минулому. Нелегко створити демократію. Нелегко створити суверенну державу, особливо зараз, коли Росія порушує територіальну цілісність. Тому я збираюся іти на парад там у День Незалежності і я планую зустрітися з президентом Порошенком та міністром оборони Полтораком і підкреслити нашу відданість стратегічному партнерству та нашу підтримку їх суверенітету та територіальної цілісності та приділити особливу увагу намаганням США навчати, екіпірувати та консультувати щодо нарощування потенціалу своїх сил.

До нас приєднається посол Волкер, наш спеціальний представник для українських переговорів. Пам’ятайте, що як і в багатьох інших місцях світу, зараз я підтримую дипломатичні зусилля, намагання секретаря Тіллерсона працювати з нашими союзниками по НАТО та з Україною і продовжувати наполягати на виконанні Росією її Мінських зобов’язань. І це включає в себе негайне припинення вогню, виведення важкої зброї та безперешкодний доступ спостерігачів ОБСЄ.

Тому, як ви бачите, все, про що я говорю, про Йорданію, Туреччину, Україну, ми працюємо над цим разом з та за допомогою союзників і наші військові зусилля постійно підкріпляються, співпадають з нашими дипломатичними зусиллями. Це короткий опис того, куди ми йдемо, чому я їду”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ