Міністр оборони Великобританії критикує Росію

Міністр оборони Великобританії критикує Росію
Міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон виступив з промовою, в якій висвітлив майбутній напрямок розвитку збройних сил Великої Британії. Зокрема, він сказав:

Сьогодні Росія відроджується – відбудовує свій військовий арсенал і намагається повернути в свою орбіту такі незалежні країни колишнього Радянського Союзу, як Грузія і Україна.

НАТО повинен рішуче виступати проти  невиконання Росією Договору РСМД (Договір про скорочення ракет середньої і малої дальності). При необхідності ми повинні бути готовими боротися з загрозою, яку можуть створити нові російські ракетні системи. Альянс повинен посилювати свою здатність боротися з провокаціями, якими Росія закидає нас. Такі дії з боку Росії повинні обійтись їй дорогою ціною. Також ми не можемо забувати ті країни, що не входять до НАТО,  і які стикаються з повсякденною боротьбою з спробами Росії підірвати їхній суверенітет. Ми готові підтримати наших друзів в Україні та на Балканах. Ці країни мають право вибирати свою власну долю і бути вільними від російського втручання.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ