Міністр закордонних справ Австралії Марізе Пейн опублікувала заяву

“Австралія солідарна з нашими партнерами, які виступають проти подальшої агресії Росії проти України, через п’ять років після незаконної анексії Криму.

Разом зі Сполученими Штатами, Сполученим Королівством та іншими країнами-членами Європейського Союзу та Канадою ми є твердими прибічниками суверенітету та територіальної цілісності України.

Сьогодні я оголошую цільові фінансові санкції та заборони поїздок семи росіянам за їх участь у перехопленні та захопленні українських морських суден, які намагалися пройти через Керченську протоку. Австралія стурбована цією ескалацією напруженості в Азовському морі в листопаді 2018 року.

Австралія засуджує агресію і закликає Росію без зволікань звільнити затриманих українських моряків і судна, які вона захопила. Ми також закликаємо Росію забезпечити вільний і безперешкодний прохід українських і міжнародних суден через Керченську протоку і Азовське море.

Австралія не визнає жодних дій, спрямованих на легітимацію анексії Криму або відокремлення частин Донецької та Луганської областей України.

Тому я також запровадила цільові фінансові санкції та заборони поїздки проти трьох “лідерів” контрольованих сепаратистами районів Донецької та Луганської областей України після так званих виборів у листопаді 2018 року.

Подробиці про цих 10 осіб можна знайти у Консолідованому переліку фізичних та юридичних осіб, які підлягають адресним санкціям згідно з австралійським законодавством. Цей список доступний на веб-сайті DFAT (Міністерства закордонних справ і торгівлі Австралії).

Ми закликаємо Росію поважати суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи її територіальні води”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ