Міноборони США виділить Україні 250 млн доларів

Міноборони США виділить Україні 250 млн доларів

Міністерство оборони США повідомило, що планує виділити Україні 250 млн доларів для співробітництва у сфері безпеки, а також для додаткової підготовки, обладнання та консультативних зусиль для нарощування потенціалу збройних сил України.

Це ще раз підтверджує давні оборонні відносини між Сполученими Штатами та Україною. Відтак загальна допомога США Україні від 2014 року в галузі безпеки досягне 1,5 млрд доларів.

Нові кошти забезпечать обладнання для підтримки поточних навчальних програм та оперативних потреб, включно з можливостями для підвищення морської ситуаційної обізнаності та операцій в рамках поточних намагань США посилити підтримку військово-морської піхоти України; обороноздатності та життєздатності сухопутних сил і військ спеціального призначення України шляхом надання снайперських рушниць, ракетних гранатометів та протиартилерійських радарів; командування і контролювання; виявлення радіоелектронних засобів і безпечних засобів комунікації; військової мобільності; приладів нічного бачення; військового лікування.

Це співпраця в галузі безпеки стала можливою завдяки постійному прогресу України у прийнятті ключових інституційних оборонних реформ з метою наближення структури національної безпеки України до євроатлантичних принципів.

Сполучені Штати залишаються відданими наданню допомоги Україні для реалізації положень Закону України “Про національну безпеку” від 2018 року для посилення демократичного цивільного контролю над військовими, сприяння реформам командування та контролювання, посиленню прозорості та підзвітності у процесі придбання та бюджетування, а також для просування реформ у галузі оборони. Ці реформи посилять здатність України захищати свою територіальну цілісність з метою підтримки безпечної, процвітаючої, демократичної та вільної України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ