Міжнародний суд, Гаага (неофіційний прес-реліз)

Міжнародний суд, Гаага (неофіційний прес-реліз)

Застосування Міжнародної конвенції для боротьби з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації (Україна проти Російської Федерації)

 

Два раунди усних зауважень за запитом тривали з понеділка, 6 березня, до четверга, 9 березня, у Палаці Миру в Гаазі, за місцем розташування суду. Під час слухань українську делегацію очолює Олена Зеркаль, заступник міністра закордонних справ України, яка виступила як представник. Делегацію Російської Федерації очолюють  пан Роман Колодкін, керівник юридичного департаменту Міністерства закордонних справ Російської Федерації, пан Григорій Лук’янцев, заступник директора департаменту з гуманітарного співробітництва та прав людини Міністерства закордонних справ Російської Федерації і пан Ілля Рогачов, директор департаменту з питань нових викликів і загроз Міністерства закордонних справ Російської Федерації, в якості представників.

Рішення Суду щодо прохання про впровадження тимчасових заходів буде прийняте на відкритому засіданні, дата якого буде оголошена в установленому порядку.

 

http://www.icj-cij.org/docket/files/166/19372.pdf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ