МВФ: Боротьба з корупцією та пенсійна реформа є важливими для України

МВФ: Боротьба з корупцією та пенсійна реформа є важливими для України

Директор прес-служби МВФ Джеррі Райс у своєму виступі на прес-брифінгу згадував  про Україну.

“Два питання стосовно України. Одне з них стосується боротьби з корупцією, а інше – пенсійної реформи.

Отже, спочатку про корупцію.  Ви вже чули від мене раніше, ви бачили останні новини від МВФ про важливість, яку ми надаємо корупції, тому програма реформ, яку підтримує МВФ України, з самого початку зосереджена на корупції і належному управлінні. З самого початку, зважаючи на його макроекономічні наслідки, створення антикорупційного суду, який відповідає рекомендаціям Венеціанської комісії, було важливою частиною програми.

З огляду на наступну перевірку, я думаю, що проблема боротьби з корупцією…. має відбуватись у більш широкому контексті. Як завжди, при будь-якій перевірці виникає низка питань, які обговорюються, і я впевнений, що так буде і у випадку з Україною.

Нещодавно Україна прийняла закон про пенсійне забезпечення, і як ви знаєте, пенсійний закон вводить деякі важливі положення щодо модернізації пенсійної системи в Україні, але також має деякі недоліки, які підривають стимули працювати довше та сприяти системі і він  не гарантує справедливої та стабільної системи пенсійного забезпечення, тому ми вважаємо, що потрібно докласти більше зусиль”.

Відповідаючи на запитання про те, чи Крістіна Лагард планує зустрітись з українським керівництвом на форумі у Давосі, Райс сказав:

“Так, вони планують зустрітися. Мадам Лагард і президент Порошенко планують зустрітися в Давосі, як вони це робили на попередніх зустрічах. Що вони будуть обговорювати? Залишу це на їх розсуд. Думаю, що вони обговорять останні події та перспективи реформ в Україні і особливо ті, які допоможуть прокласти шлях до завершення програми перевірки”.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ