Мюнхенський звіт про безпеку: Світ занадто близько наблизився до межі конфлікту

Мюнхенський звіт про безпеку: Світ занадто близько наблизився до межі конфлікту

З 16 по 18 лютого проходила Мюнхенська безпекова конференція. До кожної конференції готують звіт Munich Security Report, в якому роблять огляд безпекових тенденцій у світі.

«Munich Security Report (Мюнхенський звіт про безпеку), який вперше був опублікований в 2015 році, є вступом до початку розмов на Мюнхенській конференції з питань безпеки та служить корисною інформацією для керівників, фахівців у галузі безпеки та громадськості.

Минулого року світ наблизився – занадто близько! – до межі значного конфлікту. Напруженість між Північною Кореєю та Сполученими Штатами значно зросла. Відносини між Саудівською Аравією та Іраном демонструють схожу динаміку, яка проявляється в подальшій регіональній нестабільності. В Європі напруженість між НАТО та Росією залишається високою, а війна в Україні та за її межами не послаблюється. Більше того, важливі договори з контролю над озброєннями, такі як Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, перебувають під ризиком руйнування, тоді як зусилля, спрямовані на обмеження темпів озброєння у нових сферах, таких як кібернетична, блокуються. Все це відбувається на фоні зростаючого націоналізму та нетерпимості, послаблюючи деякі основні принципи міжнародного порядку».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ