Новий посол ЄС передав вірчі грамоти Зеленському

Новий посол ЄС передав вірчі грамоти Зеленському
Сьогодні у Маріїнському палаці посол Європейського Союзу Матті Маасікас вручив вірчі грамоти президенту України Володимиру Зеленському й офіційно приступив до виконання своїх обов’язків. Про це йдеться на сайті пред тавництва ЄС в Україні:

“Для мене велика честь представляти Європейський Союз в Україні та очолювати одне з найбільших представництв ЄС. Як посол, я працюю над нашими відносинами, які постійно удосконалюються, а також над тим, аби наблизити ЄС та Україну одне до одного”, – підкреслив Матті Маасікас.

Після формальних представлень Володимир Зеленський і Матті Маасікас висловили своє спільне зобов’язання щодо широкого порядку денного реформ, спрямованих на поліпшення рівня життя українських громадян.

Україна – пріоритетний партнер для Європейського Союзу. ЄС підтримує Україну у забезпеченні стабільного, заможного та демократичного майбутнього для своїх громадян. Він є непохитним у своїй підтримці незалежності, територіальної цілісності та суверенітету країни.

Угода про асоціацію, включно з глибокою та всеосяжною зоною вільної торгівлі, є головним інструментом наближення України та ЄС одне до одного, сприяння глибшим політичним і міцнішим економічним зв’язкам і поваги спільних цінностей. За останні п’ять років Євросоюз зібрав для України пакет підтримки, що є найбільшим, який він надавав країні-партнерці за всю свою історію.

Від 2014 року ЄС та європейські фінансові інституції залучили понад 15 мільярдів євро на підтримку процесу реформ в Україні, зокрема у таких надважливих сферах, як децентралізація, громадянське суспільство, боротьба проти корупції, освіта, культура, охорона здоров’я тощо.

Джерело


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ