Очільник Сейму РП заявив про лицемірство країн у справі Nord Stream 2

Очільник Сейму РП заявив про лицемірство країн у справі Nord Stream 2
Маршал, тобто очільник Сейму Марек Кухцінський заявив, що в питанні енергетичної безпеки деякі країни Європейського Союзу демонструють лицемірство. При нагоді XII Форуму «Європа­-Україна» в Ряшеві політик звернув увагу, що частина країн, з одного боку, хоче підтримувати Україну, проте з другого боку – вони домовляються з Росією про спорудження газопроводу Nord Stream 2.

«Адже відомо, що будівництво Nord Stream 2, а пізніше й Nord Stream 3, означає згоду на те, щоб Україна стала несамостійною; що її кинули на поталу. Росія в цьому контексті є найбільшою небезпекою і загрозою. Це удар проти Центральної Європи, а також балканських країн», – сказав очільник польського Сейму Марек Кухцінський.

Політик наголосив на необхідності подальшого розвитку регіонального співробітництва в Центральній Європі. За його словами, країни цього регіону матимуть шанс досягти стабілізації швидше як партнери, ніж коли найсильніші впливатимуть на них індивідуально. Політик звернув увагу, що Європейський Союз переживає численні та серйозні кризи.

Як зазначив Марек Кухцінський, Польща є країною, яка постійно розвивається і де зростає внутрішня безпека, зменшується кількість убивств і зґвалтувань, «а поява кілька років тому понад двох мільйонів громадян, передусім зі Сходу, не лише з України, не викликала жодного суспільного шоку, який ми стостерігаємо в інших країнах, особливо на захід від Польщі».

Темою XII Форуму «Європа­-Україна» були можливі сценарії для України після виборів 2019 року.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ