Патруль місії ОБСЄ в Україні пошкоджено у результаті вибуху, є загиблі

Патруль місії ОБСЄ в Україні пошкоджено у результаті вибуху, є загиблі

Оперативний звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

23 квітня патруль Місії у складі шести чоловік на двох броньованих автомобілях рухався поблизу підконтрольного «ЛНР» c. Пришиб (34 км на північний захід від Луганська) по дорозі другорядного значення, якою спостерігачі СММ уже користувалися раніше. Об 11:17 один з автомобілів патруля Місії ( який рухався другим) із трьома співробітниками зазнав значних пошкоджень у результаті вибуху, імовірно після контакту з міною.

Внаслідок інциденту загинув медичний працівник (чоловік), а двох інших членів патруля (чоловіка та жінку) було доправлено до Луганської обласної лікарні для подальшого медичного обстеження. Трьох інших членів патруля з непошкодженого автомобіля благополучно відвезли назад на базу Місії, розташовану в підконтрольному «ЛНР» м. Кадіївка (кол. Стаханов, 50 км на захід від Луганська). Ніяких знаків, що попереджають про мінну небезпеку, уздовж дороги видно не було.

Тристороння контактна група (ТКГ) й інші підписанти Меморандуму від 19 вересня 2014 року заборонили встановлення мінн та інших вибухових пристроїв і обумовили усунення всіх,  раніше встановлених. Згідно з рішенням ТКГ щодо протимінної діяльності від 3 березня 2016 року,  координацію робіт із розмінування здійснює Спільний центр з контролю та координації (СЦКК)

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ