Північноатлантична рада прибула в Одесу

Північноатлантична рада прибула в Одесу
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг та посли Північноатлантичної ради прибули в Україну в середу, 30 жовтня, з дводенним візитом, демонструючи постійну підтримку Альянсу Україні. Про це йдеться на офіційному сайті НАТО.

Візит розпочався в Одесі, де Генеральний секретар та посли НАТО побували на чотирьох суднах з Постійної групи НАТО з розмінування. Судна з Болгарії, Італії, Румунії та Іспанії проводять патрулювання в Чорному морі в рамках посиленої підтримки Альянсу партнерів у регіоні.

На зустрічі з віцепрем’єром Дмитром Кулебою Генеральний секретар підкреслив практичну підтримку НАТО Україні. “Ми допомагаємо вам у командуванні та контролюванні, з кібербезпекою, з логістикою і сьогодні ми також відвідаємо військово-морську академію тут, в Одесі, де союзники з НАТО надають підтримку у зміцненні та покращенні якості військово-морської освіти”, – сказав він. Столтенберг також зазначив, що НАТО засуджує агресивні дії Росії в Чорноморському регіоні.

Генеральний секретар наголосив, що Альянс підтримує амбітні реформи України, зокрема в галузі оборони та безпеки. Він додав, що всі союзники по НАТО єдині у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. “Сьогоднішній візит посилає чітке повідомлення про те, що НАТО солідарний з Україною”, – сказав він.

Джерело


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ