Порошенко зустрівся з Трампом

Порошенко зустрівся з Трампом

На сайті “Голос Америки” подано відео зустрічі Петра Порошенка із Дональдом Трампом в Овальному кабінеті. Ось що вони сказали:

Дональд Трамп: “Дякую. Це велика честь бути тут з президентом України Порошенком. Це той регіон, до якого була прикута вся наша увага і ви це бачили, і всі про це читають. Ми мали надзвичайно добру дискусію, ці переговори продовжаться протягом дня. Я вважаю, було досягнуто значного прогресу. Це велика честь приймати вас, пане Президенте. Дякую вам. Дякую. Дужу. Щось хочете сказати?”

Петро Порошенко: “Це велика честь і мені дуже приємно бути разом з Вами пане Президенте. Ви – один з найбільш надійних і стратегічних партнерів України. Ми справді боремося, щоб принести свободу і демократію. Ми відчуваємо Вашу потужну підтимку в сфері безпеки, підтримку наших реформ, підкримку моїй 45-мільйонній країні, країні, яка є найбільшою на європейському континенті. Я абсолютно переконаний: Україна являє собою історію успіху, і я пишаюсь тим, що Ви, пане президенте і Сполучені Штати є спів-спонсорами цієї історії успіху. Ми надзвичайно захоплюємося вашою провідною роллю і вашими ефективними кроками, адже сьогодні подвійний історичний день – 5 місяців Вашої роботи на посаді президента і три роки після початку нового мирного плану для України. Я абсолютно переконаний, що ефективна координація наших зусиль принесе мир нашій країні і пітримає нашу територіальну цілісність та суверенітет”

Дональд Трамп: “Дякую, це велика честь, дякую”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ