Посол США в Україні: Важливо, щоб Україна була міцною зсередини

Посол США в Україні: Важливо, щоб Україна була міцною зсередини

Посол США в Україні Марі Йованович дала інтерв’ю РБК-Україна. Вона розповіла, якими будуть українсько-американські відносини в 2018 році:

“США підтримують Мінські угоди, зусилля ОБСЄ та наших європейських партнерів із припинення насильства, відновлення суверенітету й територіальної цілісності України. Ми регулярно проводимо консультації – не лише з Францією та Німеччиною, а й з Великою Британією, Канадою, Швецією та іншими – стосовно того, як зупинити насильство, і стосовно реалістичного шляху до миру й відновлення суверенітету. Але давайте дуже чітко зафіксуємо: Росія озброює антиурядові сили, навчає їх, керує ними і бере участь у боях разом з ними. Росія повинна використати свій вплив на сили сепаратистів, яких вона підтримує у східній Україні, щоб зупинити насильство і повернутися до поступального руху із виконання Мінських домовленостей”.

“За останні чотири роки США і Україна співпрацювали дуже тісно, оскільки наші інтереси співпадають у багатьох сферах. Ми відстоюємо суверенітет й територіальну цілісність України та маємо з країною дуже активну безпекову співпрацю. Але не менш важливо, що ми працюємо разом, щоб Україна була міцною зсередини. Тільки сильна Україна зможе протистояти зовнішній агресії. Тільки сильна Україна зможе забезпечити добробут свого народу. А щоб збудувати таку сильну Україну, керівництво країни має рухатися вперед у реформах і у боротьбі проти корупції – зокрема у судовій реформі і створенні Антикорупційного суду. Саме в такий спосіб можна залучити інвестиції та створити нові робочі місця. Це і є шлях України у майбутнє. Саме так можна допомогти соціально незахищеним. На початку цього нового року США висловлюють сподівання на продовження взаємодії й співпраці у спільній роботі задля цих цілей”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ