Права людини: Зімбабве, українські політичні в’язні в Росії, і Філіппіни

Права людини: Зімбабве, українські політичні в’язні в Росії, і Філіппіни

Європейський парламент, повідомлення для преси

16 березня 2017 року

 

Європарламент знову заявляє про своє засудження незаконної анексії три роки тому Кримського півострова і міста Севастополя Росією. Він висловлює жаль з приводу порушень свободи слова, протиправне використання ЗМІ, примусового нав’язування російського громадянства і дискримінаційної політики, яка застосовується так званою владою проти, зокрема, кримської етнічної татарської меншини.

Росія повинна припинити видавати «всім жителям Криму російські паспорти» і «звільнити без подальших зволікань всіх незаконно і безпідставно затриманих громадян України, як в Росії, так і на тимчасово окупованих територіях України, а також забезпечити їх безпечне повернення», закликають члени Європарламенту. Вона також повинна “негайно припинити практику переслідування», так як у багатьох випадках повідомлялося про «зникнення», тортури і систематичне залякування місцевих жителів, які виступають проти анексії Криму.

  

http://www.europarl.europa.eu/news/en/news-room/20170308IPR65685/human-rights-zimbabwe-ukrainian-political-prisoners-in-russia-and-philippines

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ