Представник МВФ: Ще не вирішено, коли прибуде делегація в Україну

Представник МВФ: Ще не вирішено, коли прибуде делегація в Україну

Офіційний представник МВФ Вільям Мюррей під час брифінгу 1 лютого повідомив:

“Дозвольте мені пояснити вам, яку позицію ми займаємо зараз щодо України. Генеральний директор Лагард зустрілась з Президентом України в Давосі. Ми опублікували заяву на нашому веб-сайті. Вона дуже пряма і зрозуміла, але дозвольте мені наголосити.

Як зазначила у своїй заяві директор-розпорядник, обговорення з президентом зосереджувалося на останніх економічних зрушеннях та перспективах України, а також на заходах для імплементації, які сприятимуть завершенню очікуваного розгляду згідно з програмою МВФ з Україною.

Що стосується закону про антикорупційний суд, ми будемо працювати разом з владою та міжнародними партнерами, щоб вирішити проблеми, пов’язані з чинним проектом закону про антикорупційний суд, та привести його у повну відповідність до зобов’язань України перед програмою МВФ та рекомендацій Венеціанської комісії. Як ми вже зазначали раніше, створення антикорупційного суду згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії є важливим компонентом програми, яку підтримує МВФ.

У мене немає детальної інформації щодо термінів прибуття делегації для проведення перевірки. Про час проведення перевірки ще не вирішено”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ