Представник МВФ в Україні про реалізацію реформ

Представник МВФ в Україні про реалізацію реформ

Постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман дав інтерв’ю журналістові FinClub. У ньому він, зокрема, зазначив:

“Коли економіка переходить від стабілізації до зростання, увагу потрібно зосереджувати на продовженні реформ. Не зупиняти їх, а прискорювати. Реформи створять тверду основу для економічного зростання і зміцнення економіки. У найближчій перспективі Україні потрібно фокусуватися на тому, щоб зробити пенсійну систему більш стабільною. Потрібно прискорити процес приватизації, продовжувати реформи, направлені на боротьбу з корупцією, створити антикорупційний суд. Потрібно і далі проводити реформу енергетичного сектора і фіскальну реформу.

Ми вважаємо, що є дуже важливі реформи, які потрібно реалізувати. І ми також впевнені, що їхня успішна реалізація призведе до зростання, яке дозволить Україні скоротити відставання від сусідів у Центральній та Східній Європі. Це зробить економіку більш стійкою до змін зовнішньоекономічної кон’юнктури.

Україні потрібно звернути увагу на реалізацію в найближчій перспективі пенсійної та антикорупційної реформ, на приватизацію. Фокус має бути на цьому.

Необхідно прискорити процес приватизації. Наша мета – мати прозору, відкриту, працюючу на основі ринкових механізмів приватизацію, під час якої держава отримає найвищу обґрунтовану ціну. При цьому покупці активів повинні мати вірні стимули, щоб перетворити підприємства на динамічний і прибутковий бізнес, який буде створювати робочі місця. Ще одним важливим пунктом процесу приватизації має стати комплексний план та графік приватизації, затверджений урядом”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ