Президент Естонії: Україна повинна залишатись у центрі світової уваги

Президент Естонії: Україна повинна залишатись у центрі світової уваги

Сьогодні в Україну з кількаденним офіційним візитом завітала президент Естонії Керсті Кальюлайд. Лідер Естонії у своєму Twitter поділилася:

“Зустрілась з президентом України Порошенком. Естонія та Україна є державами, які розуміють одна одну. Ми є країнами, котрі поважають зусилля одна одної.

Ми маємо вживати правильні терміни, коли говоримо про Україну. У східній частині країни йде війна, а Крим окупований Росією. Це повинно залишатись у центрі світової уваги.

Наш обов’язок – не дати решті світу забути про ситуацію у Східній Україні та Криму й повернутися до своїх справ, як зазвичай. Адже війна не може бути і ніколи не буде бізнесом.

За останні роки Україна багато зробила. Сподіваємось побачити ще більше конкретних результатів, оскільки завдяки цьому можна легко продемонструвати решті світу, що шлях України є незворотнім. Забезпечення верховенства права та постійна боротьба з корупцією залишаються ключовими проблемами”.

До слова, “президент Естонії стане першим главою іноземної держави, яка відвідає визволену від російських загарбників частину Донбасу”.  Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ