Програми зовнішньої підтримки американського уряду, спрямовані на протидію корупції

Програми зовнішньої підтримки американського уряду, спрямовані на протидію корупції

Державний департамент США 5-го грудня повідомив про програми зовнішньої підтримки американського уряду, спрямовані на протидію корупції:

“З 2013 року уряд США підтримує зусилля України щодо боротьби з корупцією зміцнюючи її правову систему, розслідування правоохоронних органів, громадянське суспільство та митний контроль.

Зовнішня допомога Сполучених Штатів сприяла конфіскації в Україні приблизно 1,3 мільярдів доларів готівкою, при цьому було виявлено понад 3,24 мільярдів доларів вкрадених державних коштів. Професіонали правоохоронних органів США були залучені до роботи у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ), щоб сприяти нарощуванню спроможності для боротьби з корупцією та відновлення активів і посилення загальних антикорупційні зусиль України. Підтримка США сприяла відкриттю 333 кримінальних справ, 207 повідомлень про підозру та завершенню 108 звинувачень у справах, пов’язаних з корупцією. Діюча програма продовжить зміцнювати ці досягнення.

Сполучені Штати також надають фінансування через Інноваційний фонд фіскальної прозорості, який співпрацює з громадськими організаціями для збору, аналізу та публічного поширення інформації, пов’язаної з енергетикою; з законодавчою владою, засобами масової інформації та суспільством для забезпечення прозорості; сприяє обліку квазіфіскальної діяльності в межах бюджету; створює дискусійну платформу в галузі енергетики і підтримує субгранти для місцевих груп громадянського суспільства для сприяння прозорості на міському або місцевому рівнях”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ