Рада ЄС продовжила санкції проти Росії

Рада ЄС продовжила санкції проти Росії

У повідомленні на сайті Ради ЄС говориться:

ЄС продовжує санкції через дії проти територіальної цілісності України до 15 березня 2018 року.

14 вересня 2017 року Рада продовжила обмежувальні заходи через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на шість місяців, до 15 березня 2018 року. Заходи включають заморожування активів та заборону на поїздки.

Оцінювання ситуації не дало підстав для зміни режиму санкцій. Перелік був переглянутий і Рада виключила чотирьох осіб, що померли, з переліку осіб, на яких поширюються ці обмежувальні заходи. Після злиття з трьома суб’єктами, що були в списку, ці суб’єкти були вилучені зі списку, а суб’єкт, з яким вони злилися, був доданий, щоб зберегти існуючий рівень санкцій. Зараз обмежувальні заходи застосовуються до 149 осіб та 38 організацій.

Відповідна інформація та пояснення причин переліку цих осіб та організацій були оновлені у міру необхідності. Правові акти будуть доступні в Офіційному віснику ЄС від 15 вересня 2017 року.

Інші заходи ЄС, що застосовуються у відповідь на кризу в Україні, включають:

• економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори російської економіки, в даний час діють до 31 січня 2018 року;

• обмежувальні заходи у зв’язку з незаконною анексією Криму та Севастополя, що обмежуються територією Криму та Севастополя, в даний час діють до 23 червня 2018 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ