Речник Держдепу прокоментувала повідомлення про постачання Україною ракетних двигунів у КНДР

Речник Держдепу прокоментувала повідомлення про постачання Україною ракетних двигунів у КНДР

Прес-брифінг департаменту – 15 серпня 2017 року
Прес-секретар Хізер Науерт

– Повідомляють про те, що ракетні двигуни, використані на недавніх успішних випробуваннях МБР (міжконтинентальних балістичних ракет) у Північній Кореї, надійшли з державної української фабрики. Чи знає про це Державний департамент – про ці звіти? І чи можете прокоментувати це?

П. Нойерт: “Ми, звичайно, знаємо про такі повідомлення. Це питання, яке ми б сприйняли дуже серйозно, якби це підтвердилось. Одна з речей, про які я хочу згадати, полягає в тому, що жодна країна не зробила більше, щоб обмежити ці амбіції Північної Кореї, ніж Сполучені Штати. Було багато резолюцій РБ ООН і вони зобов’язують всі нації, включаючи Україну, запобігати відправкам стратегічно важливих технологій в КНДР.
Я знаю, що у минулому Україна запобігла поставкам деяких заборонених матеріалів в країни, які викликають у нас велике занепокоєння. У нас хороші, міцні відносини з Україною. Як ви знаєте, Президент Порошенко був тут кілька місяців тому, зустрівся з президентом, а також зустрівся з держсекретарем Тіллерсоном. Як правило, ми не коментуємо повідомлення розвідки. Тим не менш, ми повинні сказати, що Україна має дуже сильні факти щодо нерозповсюдження ядерної зброї і вони включають конкретно КНДР”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ