Реформи в Україні є не менш важливими, аніж танки чи артилерія

Реформи в Україні є не менш важливими, аніж танки чи артилерія

“Європейська правда” поспілкувалася з представником американської військової еліти, генералом Беном Ходжесом. З 2014 року генерал-лейтенант Ходжес очолює Сухопутні війська США в Європі (United States Army Europe). У розмові він, зокрема, зазначив:

“Ваші військові зупинили просування росіян та керованих ними сепаратистів. Це не скасовує того, що українська армія потребує реформ, і, на щастя, я бачу у вас прагнення до змін.

Свою роль, звісно, відіграла також підтримка Заходу. Але ви повинні усвідомлювати, що ця підтримка не є вічною. Вона не зберігатиметься завжди, якщо ми не будемо бачити, що Україна продовжує рух дорогою реформи. Якщо не буде прозорості у витрачанні коштів в оборонній промисловості, якщо виплати військовим не стануть безумовно прозорими, якщо не збільшиться контроль за бюджетом – тоді з’явиться ризик, що окремі західні держави втратять інтерес до України, або ж з’явиться так звана “втома від України”.

Запобігти цьому сценарію та зберегти довіру з боку Заходу – це ваша відповідальність.

Проблема корупції, нестача реформ – це вразливість України, яку Росія використовує буквально щодня, щоби підірвати український уряд та довіру українців до державних інституцій.

Саме тому ці реформи є не менш важливими, ніж танки чи артилерія”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ