Результати візиту президента Мальти до України

Результати візиту президента Мальти до України

На офіційному сайті уряду Мальти подано прес-реліз офісу Президента Марі-Луїзи Колейро Прека про відвідання України:

«В рамках державного візиту Президента до України відбувся українсько-мальтійський бізнес-форум, в якому взяли участь представництво мальтійської торгової делегації на чолі з Президентом Мальти Марі-Луїзою Колейро Прека та їх українські партнери. Форум очолювали Президент Мальти та Президент України.

З огляду на той факт, що протягом останніх років було проведено ряд ефективних зустрічей високого рівня між мальтійською та українською владами, включно з державним візитом Президента Порошенка та теперішнім державним візитом Президента Колейро Преки, Президент Мальти запропонувала створити Спільну технічну комісію, яка створюватиме взаємодію між урядами, палатами та підприємствами.

«Зустрічаючись регулярно, щоб продовжувати вивчати можливості торгівлі та бізнесу між нашими країнами, сказала Президент, – ми також будемо створювати платформу для виявлення та усунення проблем та постійного моніторингу і сприяння створенню здорового бізнес-середовища».

Президент зазначила, що присутність “наших відповідних ділових кіл”, до яких входять також представники відповідних торгово-промислових палат, свідчить про високу прихильність та ентузіазм, який має наш бізнес-сектор для співпраці.

Президент Колейро Прека заявила, що її присутність разом з делегацією в Україні свідчить про важливість, яку Мальта надає налагодженню тіснішої співпраці з Україною та підтриманню дружби, яка вже існує між нашими двома народами, додавши, що обидві країни мають багато спільного.

«Обидві наші країни є стратегічними центрами у наших відповідних регіонах світу. Мальта – це міст, який з’єднує культури та материки, стратегічно розташовані між північними та південними берегами Середземного мор», – сказала Президент Колейро Прека.

Президент пояснила, що Мальта є не лише членом ЄС, але й Співдружності, а також, що Україна є аналогічним стратегічним центром, що забезпечує ідеальний доступ до Східної Європи, і додала, що вона впевнена, “що наші геостратегічні позиції можна дослідити стосовно багатьох соціально-економічних можливостей, щоб співпрацювати та розвивати плідні партнерські відносини між нашими країнами та нашими бізнес-спільнотами».

Президент зазначила, що існує ряд факторів, що сприяють створенню належного середовища для сприяння процесам партнерства, включно з нещодавно підписаним Планом дій щодо візової лібералізації між ЄС та Україною та Угодою про подвійне оподаткування між Мальтою та Україною.

Президент Колейро Прека зазначила, що співпраця має відбуватися на всіх рівнях взаємодії, тобто на рівні співпраці з великими підприємствами, а також зв’язків між малими та середніми підприємствами.

Президент Колейро Прека зазначила, що розвиток необхідного взаємозв’язку між Мальтою та Україною – це наступний крок до розвитку більшої близькості між обома країнами. Президент також зазначила, що вона фактично пишається тим, що національні авіалінії Мальти, Air Malta, розпочнуть прямі польоти до Києва з наступного літа.

Наостанок, Президент Колейро Прека зазначила, що геостратегічний потенціал як Мальти, так і України, є величезним, завдяки їхнім позиціям потужних центрів у різних, але взаємодоповнюючих регіонах».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ