Рівень негативних емоцій у світі зростає

Рівень негативних емоцій у світі зростає
Відомо, що поведінка людини на 70% ґрунтується на емоціях і лише на 30% – на раціональній складовій. Тому емоційний стан є чудовим критерієм (разом з традиційними ВВП та рівнем безробіття) вимірювання добробуту суспільства.

Звіт “Глобальні емоції Gallup 2017” надає результати вимірювань щоденного позитивного та негативного досвіду людей з 142 країн, визначаючи “what makes a life worth living” (заради чого варто жити). Емоційний стан країни є індикатором її перспектив.

За даними аналітиків з Corestone Corporation, в останні кілька років країни Латинської Америки домінують за кількістю позитивних емоцій, займаючи одразу 7 місць у десятці лідерів. Серед них найщасливішими є Парагвай, Коста-Рика та Панама. А найменше приємних емоцій відчувають мешканці Північної Африки, держав Близького Сходу та колишнього СРСР. Зокрема в українців один з найнижчих показників позитивних вражень.

За останні 10 років у світі зріс рівень негативних емоцій. Найвищі позначки у цьому рейтингу займають Ірак, Південний Судан та Іран. А от населення Естонії, Сомалі та Болгарії відчувають найменше негативних емоцій.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ