Сенатор Джон Маккейн: президент Трамп має притягнути Путіна до відповідальності за його дії

Сенатор Джон Маккейн: президент Трамп має притягнути Путіна до відповідальності за його дії

Американський cенатор-республіканець Джон Маккейн прокоментував дії президента Дональда Трампа на саміті НАТО у Брюсселі. Його заяву опублікував NBC News:

 “Дії президента Трампа на саміті НАТО в Брюсселі розчаровували, але, зрештою, не здивували. Мало користі в тому, щоб аналізувати неправдиву інформацію та блеф президента, за винятком того, що вони є словами однієї людини. Американці і їхній Конгрес все ще вірять в трансатлантичний альянс і НАТО, і, очевидно, наші союзники все ще вірять у нас. Те, що президент Трамп підписав Декларацію саміту в Брюсселі і, зрештою, висловив віру у майбутнє альянсу свідчить про терплячість, стриманість та відданість наших партнерів по НАТО.

Тепер очі всіх прикуті до Гельсінкі, де президент Трамп планує зустрітись з Путіним. Президент має змінити свою шокуючу тенденцію виявляти таку пошану супротивникам Америки, яку потрібно зберігати для наших союзників. Він має показати, що він може бути сильним і рішучим з Путіним – не лише задля себе, але і для того, щоб продемонструвати готовність захищати Америку і наші спільні цінності проти тих, хто їм загрожує.

Путін не друг і не просто конкурент Америки, він – ворог і не тому, що ми так хочемо, а тому, що він зробив такий вибір. Він вирішив здійснити вторгнення в Україну та анексувати Крим. Він вирішив допомогти режиму Асада вбивати сирійців. Він вирішив атакувати американські вибори і шкодити демократичним установам у всьому світові і всередині Росії. Президент Трамп має притягнути Путіна до відповідальності за його дії під час засідання в Гельсінкі. Неспроможність це зробити стане серйозним аргументом проти його управління лідерською роллю Америки в світі”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ