Що нового Путін сказав на Петербурзькому економічному форумі?

Що нового Путін сказав на Петербурзькому економічному форумі?

У середині червня в Росії відбувся Петербурзький економічний форум. Напередодні російські ЗМІ анонсували, що Володимир Путін виголосить під час заходу епохальну промову.

РФ не запросили на Давоський форум, тож вона вирішила зробити власний. США закликали бойкотувати цей захід, тому його учасниками стали лише представники деяких країн ОДКБ, псевдореспублік “ЛНР” і “ДНР”, а також делегація “Талібану”. Виступ Путіна перенесли на більш як годину через потужні ddos-атаки на системи форуму. Крім того, у Петербурзі відбувалася евакуація деяких підприємств через нібито замінування 600 об’єктів, зокрема ТРК “Питер Радуга”, виставкового центру “Експофорум”, Ермітажу, адміністративних споруд, шкіл, дитячих садків. Тож Петербург відчув усі ознаки нової ери, у яку, за словами В. Путіна, входить сьогодні Росія та світ.

Щодо самої промови, то нічого особливо нового ми в ній не почули. Путін укотре наголосив на тому, що Радянський Союз, а отже, Україна, Молдова, Грузія, республіки Балтії – це територія історичної Росії, тож саме Москва має всі права на повернення цих земель.Він також зазначив, що однополярний світ уже перестав існувати й що Захід втрачає свої позиції на глобальному рівні – проте насправді це не так.

Путін знову звинуватив США і країни НАТО у всіх світових проблемах. Згадав очільник РФ і про санкції Заходу проти Росії, які, на його думку, є “безумними та бездумними”, хоча всьому цивілізованому світу зрозуміло, що бездумною й безумною є саме політика Кремля. Він підкреслив, що криза енергоносіїв і продовольчі проблеми – це наслідок помилкової політики Заходу, а також знову повторив, що “спеціальна військова операція в Україні” не має до цього жодного стосунку. За його словами, Росія була змушена піти на цей крок, щоб захистити свої інтереси.

Очільник Кремля також наголосив на тому, що світова спільнота має зосередити зусилля на вирішенні продовольчої кризи. Водночас Москва, на його думку, не має до цього стосунку, оскільки росіяни нібито не мінували чорноморських портів. Це чергова брехня Путіна, адже саме Росія їх і блокує, проте всі зусилля світу, зокрема продовольчої комісії ООН із розблокування портів, не дають потрібних результатів.

Наприкінці промови Путін підкреслив, що, незважаючи на труднощі, Росія стане в майбутньому ще більш потужною й суверенною. Але ці сподівання кремлівського карлика не справдяться, оскільки економіка РФ уже відкинута на десятки років назад, а в умовах економічних санкцій Заходу, які постійно посилюються, Росію найближчими місяцями чи наступного року очікує дефолт, а не прекрасне майбутнє.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ


Коли впаде російська економіка?