Сполучені Штати засуджують обстріл Донецької фільтрувальної станції

Сполучені Штати засуджують обстріл Донецької фільтрувальної станції

Сполучені Штати засуджують обстріл Донецької фільтрувальної станції, внаслідок якого постраждали п’ятеро людей, заявила представник держдепартаменту США Хізер Нойерт 18 квітня:

«Сполучені Штати засуджують вчорашній обстріл цивільних працівників Донецької фільтрувальної станції в Україні, внаслідок якого було поранено п’ять осіб. Після інциденту фільтрувальна станція була тимчасово вимкнена. Крім того, що були піддані небезпеці життя ні в чому не винних цивільних осіб, цей напад загрожував водопостачанню для майже 350 000 українців, які живуть з обох сторін лінії контакту.

Вчорашній інцидент послідував за обстрілом, який сильно пошкодив лінії електропередач біля водонасосних станцій Донецької області, що поставило під загрозу поставку води для понад трьох мільйонів людей. Ми закликаємо збройні сили під керівництвом Росії та українські збройні сили дозволити працівникам технічного обслуговування провести ремонт та запобігти новим гуманітарним кризам. Ми також закликаємо всі сили відійти з позицій біля Донецької фільтрувальної станції та інших критично важливих цивільних інфраструктур.

Департамент користуючись можливістю, знову закликає Росію відвести свої сили з східної України та повністю виконати свої зобов’язання за Мінськими угодами. Оскільки Росія ініціювала цей конфлікт і продовжує озброювати, тренувати, керувати та воювати на стороні підлеглих їй сил на Донбасі, Росія несе відповідальність за погіршення гуманітарної ситуації на сході України».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ