США демонструють силу в суперечці щодо України і попереджають про новий «конфлікт» у Європі

США демонструють силу в суперечці щодо України і попереджають про новий «конфлікт» у Європі

Репортер The Washington examiner (американського політичного веб-сайту і щотижневого журналу) Паул Бедард опублікував статтю, в якій говориться, що США демонструють силу в суперечці щодо Україні і попереджають про новий «конфлікт» у Європі.

Адміністрація Трампа робить нові кроки, щоб продемонструвати  силу і послабити ескалацію напруженості через російські намагання залякати Україну та її анексію Криму.

Президент Трамп направив колишнього губернатора Вірджинії Джеймса С. Гілмора очолити міжнародне обговорення в Організації з безпеки і співробітництва в Європі, що знаходиться у Відні, дипломатичній групі, яка охоплює Північну Америку, Європу і членів колишнього Радянського Союзу.

“Я думаю, що США на даний момент докладає всіх зусиль для збереження суверенітету України, оскільки вона зазнає нападів”, – сказав Гілмор, чиє призначення на посаду посла в ОБСЄ відбулось в Сенаті 23 травня.

Російські війська прийшли в Україну в 2014 році, а пізніше анексували Кримський півострів, що не визнали США та Європа. З тих пір напруга в Європі зростає через  дії Росії і Гілмор заявив, що планує взяти на себе керівну роль, щоб вирішити цю проблему.

«Мета полягає в тому, щоб зберегти мир і суверенітет народу Європи і не дозволити виникнути конфлікту, який може статися через те, як росіяни поводяться. Звичайно, це проявляється в Україні», – заявив новий американський посол.

На відміну від  ООН та військового альянсу НАТО в Європі, Гілмор заявив, що ОБСЄ з 57 країнами має унікальну здатність вирішити українське питання, яке загострює європейські та російські відносини.

«Це організація, яка може зосередити увагу на реальних серйозних питання війни і миру, які існують сьогодні в Європі», – сказав він.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ