США планують надати Україні ракетні комплекси Javelin

США планують надати Україні ракетні комплекси Javelin

 

Держдепартамент США схвалив продаж Україні ракет та протитанкових ракетних комплексів “Javelin” на загальну суму 47 мільйонів доларів.

Про це йдеться у заяві Агентства з оборонного співробітництва і безпеки (DSCA):

“1 березня 2018 року Державний департамент прийняв рішення про затвердження можливого продажу Україні ракет та протитанкових ракетних комплексів “Javelin”, вартістю приблизно 47 мільйонів доларів. Агентство з оборонного співробітництва і безпеки надало необхідну сертифікацію, повідомляючи Конгрес про можливий продаж.

Уряд України запросив купівлю 210 ракет та 37 протитанкових ракетних комплексів “Javelin”. Також передбачені тренери з навчання, технічна допомога, транспортування та інші суміжні елементи логістики та підтримки програми зі сторони уряду США. Загальна вартість не повинна перевищувати 47 мільйонів доларів США.

Цей продаж сприятиме зовнішній політиці та національній безпеці Сполучених Штатів завдяки покращенню безпеки України. Система “Javelin” допоможе Україні створити довгострокові оборонні можливості, щоб захищати суверенітет та територіальну цілісність і задовольнити свої вимоги щодо національної оборони. Україні не буде складно долучити цю систему до Збройних сил.

Запропонований продаж цього обладнання та підтримка не змінять основний військовий баланс у регіоні.

Здійснення продажу вимагатиме, щоб представники уряду США та/або підрядника тимчасово поїхали в Україну для проведення тренувань.

Продаж не матиме несприятливого впливу на оборонну готовність Сполучених Штатів.

Закон вимагає наявності цього повідомлення про потенційний продаж і воно не означає, що продаж було здійснено”.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ