США закликають Україну виконати вимоги МВФ

США закликають Україну виконати вимоги МВФ

Офіційний сайт Держдепартаменту США повідомив, що держсекретар Майк Помпео провів телефонні перемовини з президентом України Петром Порошенком. Під час розмови держсекретар привітав недавнє прийняття Україною антикорупційного суду та Закону про національну безпеку і закликав Україну виконати вимоги МВФ.

Відтак, “Секретар Помпео знову підтвердив підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України. Він підкреслив, що Сполучені Штати не визнають і ніколи не визнають спроби анексування Криму Росії, про що він заявив 25 липня, коли він випустив “Кримську декларацію”.

Хізер Науерт, офіційний представник Держдепу,  на своїй сторінці у твіттері підтвердила інформацію стосовно телефонних перемовин між держсекретарем Майком Помпео та президентом України Петром Порошенком:  

“Сьогодні @SecPompeo розмовляв по телефону з Президентом @Порошенком та підтвердив сильну підтримку США щодо суверенітету та територіальної цілісності України. Він підкреслив, що США не визнають і ніколи не визнають спроби Росії приєднати # Крим.”

Додамо, що “РФ і її збройні сили надалі блокують доступ СММ ОБСЄ на порушення власних зобов’язань. Росія не хоче, щоб світ бачив гуманітарну, економічну та екологічну катастрофу, створену нею в Донбасі”, – написав у своєму твіттері Курт Волкер.

 

 

Джерело. Офіційний сайт Держдепартаменту США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ