США запровадили нові санкції проти Росії

США запровадили нові санкції проти Росії

08 листопада 2018 року Мінфін США запровадив санкції проти 3 фізичних і 9 юридичних осіб, причетних до російської окупації українського Криму і окремих частин Донбасу. 

Серед них – уродженець України Олександр Басов, який є одним із керівників так званого “міністерства держбезпеки ЛНР”; мешканець Криму Андрій Сушко 1974 року народження; уродженець України Володимир Зарицький 1948 р.н.

У переліку підприємств, проти яких застосовуються нові обмеження, зазначені:

– Акціонерне товариство “Санаторій Ай-Петрі”;

– Акціонерне товариство “Санаторій Дюльбер”;

– Акціонерне товариство “Санаторій Мішкор”;

– Акціонерне товариство КримТеплоЕлектроЦентраль;

– ТОВ “Гарант-СВ”;

– ТОВ “Керівна компанія інфраструктурних проектів”;

– ТОВ “Південний проект”;

– “Міністерство державної безпеки” так званої “ЛНР”;

– Курорт “Мрія”.

Під час оприлюднення цих обмежувальних заходів Заступник Міністра фінансів США з питань фінансової розвідки і протидії тероризму С. Манделкер наголосив:

«США застосовують нові механізми впливу на російських фізичних і юридичних осіб, відповідальних за серйозні порушення прав людини на тих частинах української території, які Росія окупувала силою, або контролю в інший спосіб…».

У повідомленні на сайті американського Мінфіну зазначено, що “… В результаті сьогоднішньої акції все майно та інтереси в майні призначених осіб, що підпадають під юрисдикцію США, блокуються, і американським особам взагалі заборонено займатися операціями з ними.”

При цьому підкреслюється, що нові санкції стосуються дій Росії проти України і запроваджені на виконання Акту протидії противникам Америки (CAATSA), який був прийнятий Конгресом і підписаний президентом США минулого року.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ