Столтенберг говорив про Україну з Лавровим та Гремінгером

Столтенберг говорив про Україну з Лавровим та Гремінгером

На сайті НАТО подано інформацію про зустріч генерального секретаря Єнса Столтенберга із світовими лідерами. В розмовах піднімалась тема України:

В четвер генеральний секретар зустрівся з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Обидва обмінялися думками з низки питань, в тому числі стосовно ситуації в Україні та військової прозорості, особливо через проведення російського навчання Захід 2017. Генеральний секретар підкреслив, що НАТО виступає за зменшення ризику та за прозорість, у тому числі за допомогою зустрічей НАТО і Росії і за допомогою модернізації Віденського документу ОБСЄ.

Віденський документ також був ключовою темою переговорів генерального секретаря з генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Гремінгером. Вони оговорили ідеї модернізації цього ключового інструменту для військової прозорості, у тому числі позачергові спостереження за позачерговим проведенням перевірки бойової готовності. Пан Столтенберг також висловив тверду підтримку НАТО Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ