Суд у Гаазі розгляне позови українських компаній проти Росії

Суд у Гаазі розгляне позови українських компаній проти Росії

Постійна палата третейського суду в Гаазі розгляне позови ПАТ “Укрнафта”, ТОВ “Стабіл” та десяти інших компаній до Росії. Українські компанії вимагають компенсації за втрату свого майна в Криму. Про це суд оголосив у вівторок, 4 липня. Українські компанії вимагають компенсації за втрату контролю над своїми активами в Криму після російської анексії півострова. Про це повідомляється на сторінці суду:

АРБІТРАЖНИЙ РОЗГЛЯД МІЖ ПАТ «УКРНАФТА» В ЯКОСТІ ПОЗИВАЧА І РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ – АРБІТРАЖНИЙ РОЗГЛЯД МІЖ ТОВ «СТАБІЛ» І ДЕСЯТЬМА ІНШИМИ ОСОБАМИ В ЯКОСТІ ПОЗИВАЧІВ І РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ

ГААГА, 4 ЛИПНЯ 2017 РОКУ

Арбітраж виносить рішення про юрисдикцію

26 червня 2017 року, після проведення обговорень, Арбітраж одноголосно виніс Рішення про юрисдикцію стосовно двох вищевказаних справ.

В найближчий час Арбітраж видасть процесуальні вказівки для наступної стадії розгляду.

*Загальні відомості.

Два вищевказані арбітражні розгляди були розпочаті позивачами 3 червня 2015 року проти Російської Федерації на основі українсько-російського ДІД (двостороннього інвестиційного договору) і у відповідності з регламентом UNSITRAL 1976 року. Позивачі заявляють, що Російська Федерація порушила свої зобов’язання, що випливають з українсько-російського ДІД, перешкоджаючи і, в кінцевому результаті, конфіскуючи їх інвестиції в автозаправні станції, розташовані в Криму.

Членами Арбітражу в кожному з двох арбітражних розглядів є професор Габріель Кауфман-Колер (головуючий арбітр), гп. Деніел М. Прайс (призначений позивачами) і професор Бріджит Стерн (призначена компетентним органом, п. Майкл Хвонг, від імені Російської Федерації).

Відповідно до вказівок Арбітражу, ПТС час від часу буде публікувати прес-релізи з інформацією про процесуальні кроки, здійснені Арбітражем. Базова інформація про розгляд доступна в базі справ ПТС http://www.pcacases.com.

Контакти: Постійний Третейський Суд
Електронна пошта: [email protected]

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ