Світ душі Ніколи Тесли

Світ душі Ніколи Тесли
В певні історичні моменти відбувалося вибухоподібне прискорення розвитку технічного прогресу людства, як правило, обумовлене появою певних геніальних особистостей. До них безумовно належить найбільш видатний технічний геній ХХ сторіччя – Нікола Тесла (1856-1943).

Нікола Тесла також одна й найзагадковіших особистостей, оскільки чимало його феноменальних відкриттів і винаходів людство до сьогодні не змогло повторити. В спогадах про Теслу є цікава історія: у 1931 році він замінив бензиновий двигун на новому автомобілі Pierce-Arrow звичайним стандартним електродвигуном перемінного струму потужністю 59 кВт, потім з 12-ти електронних ламп, кільканадцяти метрів дроту, купки резисторів і пари металевих стрижнів створив загадковий пристрій, величиною 60х30х15 см, який видобував електричну енергію з ефіру. Підключивши його до електродвигуна, Тесла спокійно їздив автівкою впродовж тижня, розганяючись до швидкості понад 90 миль/год. Найкращий електромобіль сьогодення “Tesla Model S” все ж живиться літієвими акумуляторами, а пристрій, що генерував енергію з ефіру, так і не вдалось відтворити.

У 1899 році журналіст видання “Immortality” Джон Сміт провів з Ніколою Тесла велике інтерв’ю, ставлячи неординарні питання та намагаючись пізнати його світ. Саме завдяки цій розмові людству вдалося хоч трошки зазирнути в душу генію.

Нікола Тесла розповів, що хотів освітити всю Землю, оскільки електроенергії на нашій планеті стільки, що можна створити друге Сонце. І ця енергія обертається навколо екватора, мов кільце довкола Сатурна. На його думку, крім електричної можна добувати і позитивну ментальну енергію, яка міститься в музиці Баха, Моцарта та у віршах визначних поетів. Земля містить в собі енергії Радості, Миру, Любові і виражає їх через квіти та рослини, які слугують людям за їжу. Ця ментальна енергія суттєво впливає на людину, наприклад, красою і запахом троянд можна оздоровлюватись, а сонячними променями харчуватись. Тесла висловився, що Всесвіт створений так, що кожна істота народжується Христом, Буддою і Зороастром. Протягом всього життя він намагався довести це людству.

Гравітація, на думку Тесли, – ключ до всього, що потрібно, аби літати. І він намагався не тільки створювати технічні літальні апарати, але й вчив людину знаходити “власні крила”, пробуджуючи енергію, що міститься у повітрі, оскільки порожнього простору не існує ні на Землі, ні у Всесвіті. За його визначенням, порожній простір – це вияв непробудженої енергії.

Оригінальним було бачення Тесли створення Всесвіту – спочатку була енергія, і лише потім з’явилася матерія. Вона створюється з первинної і вічної енергії, яку ми знаємо як світло. Саме з світла з’явилися зірки, планети, людина і все на Землі та у Всесвіті.

Нікола Тесла був впевнений, що хвороба виникає, коли в людини виснажується життєва сила, або коли в організмі надмірно накопичились токсини. А під час недуги очищується і тіло, і розум. Він вірив, що людям періодично потрібно страждати, щоб очищуватися, а джерело найсерйозніших хвороб криється у дусі людини. І саме дух здатний зцілювати більшість хвороб.

Торкаючись питань природи свого феномена, науковець був певен, що ще з народження отримав дар перетворювати ментальну і життєву енергію в те, що бажає, а також можливість повного контролю над усіма почуттями. Ця здатність перебуває в найтіснішому зв’язку з сексуальною енергією, яка на думку Тесли, найпоширеніша у Всесвіті. Жінка ж – найбільший злодій енергії цієї, а отже, і духовної. Таким здібностям вчить і Кундаліні-йога, але нею потрібно займатися десятиліттями.

Життя Тесла сприймав як цікаву гру і вказував людям на надмірну серйозність. Якби не це, стверджував він, то ми були б набагато щасливішими і жили б довше. Як приклад, Тесла наводив китайське прислів’я: “Серйозність скорочує життя”.

Всі знання, на його думку, приходять з Космосу. Люди мають як фізичний, так і духовний зір, який потрібно розвивати до таких вершин, щоб можна було пізнавати живий Всесвіт.

Такі генії як Нікола Тесла народжуються вкрай рідко. Їх ціль – змінити життя на краще, щоб люди менше страждали і стали хоч трішки добрішими одне до одного. Вивчаючи життя і діяльність таких космічних людей, ми налаштовуємося на вібрації їхніх душ, які, в свою чергу, творять позитивні зміни в наших душах і серцях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ