Світовий банк підтримає українські реформи

Світовий банк підтримає українські реформи

“На прохання уряду України Світовий банк здійснює підготовку гарантійної операції на підтримку основних реформ для економічного зростання, фіскальної стабільності та покращення урядування. Після завершення підготовки та затвердження нової операції, Україна отримає гарантію від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на суму 650 млн доларів, котра допоможе запозичити приблизно 800 млн доларів на зовнішніх ринках.

Щоб нова операція СБ стала можливою, необхідно завершити всі розпочаті реформи та досягнути сприятливої макроекономічної ситуації. Важливим тут є, зокрема, набуття чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення функціонування фінансового сектору в Україні” (N8331д) та Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування” (N6027д), які ВРУ прийняла у липні 2018 р. Також критичним для уряду є досягнення угоди з МВФ щодо четвертого перегляду програми кредитування, без якої нова гарантійна операція не зможе бути здійснена.

Світовий банк закликає уряд України завершити всі необхідні дії стосовно розпочатих реформ і досягнути згоди з МВФ щодо четвертого перегляду програми кредитування”.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ