Тектонічний Муссоліні – італійський політик очима українців

Тектонічний Муссоліні – італійський політик очима українців
7 червня 2017 р. у Києві в Музеї Шістдесятництва видавництво “Zалізний тато” та Експертний Корпус провели презентацію книжки “Муссоліні очима українців”. До участі в обговоренні були запрошені історики, філософи і лірики.

Книга є першим виданням, що дає читачам можливість поглянути на постать італійського політика крізь призму української політичної думки міжвоєнного періоду. Цей пласт політичної думки винищили комуністичні окупанти приходом на Західну Україну. Однак декілька праць все ж дійшли до наших часів. Так, до цього видання увійшли розвідки двох українців – Михайла Островерхи та Святослава Боярича.

Участь у презентації, що проводилася під гаслом “Тектонічний Муссоліні” взяли фундатор видавництва «Zалізний Тато», філософ Дмитро Савченко; доктор історичних наук, громадсько-політичний діяч, завідувач відділу історичних студій Науково-дослідного інституту українознавства Павло Гай-Нижник; керівник департаменту міжнародної політики Інституту соціально-політичних досліджень, експерт Центру досліджень Африки Денис Москалик; поет і фронтмен легендарного колективу “Кому Вниз” Андрій Середа; поет і лідер команди “Сокира Перуна” Арсеній Білодуб.

Відеозвіт про презентацію можна проглянути тут: “Тектонічний Муссоліні” (Відео)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ